Вітаю Вас Гість | RSS

       Берестівський НВК

Міні-чат
200
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу

Методична майстерня

 23 квітня 2014 року на базі Берестівського НВК пройшов методичний захід "День відкритих дверей вчителя фізичної культури Василя Романчука". В роботі взяли участь молоді вчителі фізичної культури району та методист Марія Ошурко. Присутні побували на уроці фізичної культури в 9 класі та поділилися своїми проблемами. Було проаналізовано документацію вчителя В.Романчука, а також він поділився досвідом організації шкільної спартакіади школярів. 

 

  11 лютого 2014 року на базі школи відбувся міжокружний семінар-практикум "Школа для вчителів 3 класу”. Учасники семінару відвідали відкритий урок-проект в 3 класі «Охорона рослин» (вчитель Харковець І.Ф.), а також проглянули презентації навчальних проектів (вчителі Харковець І.Ф., Кисіль Т.Й.). Працювали над теоретичними питаннями щодо впровадження методу проектів у навчальну діяльність. Вчитель Харковець І.Ф. презентувала власний посібник «Метод проектів у початковій школі».

 

Додатки: Конспект уроку Ірини Харковець,

 

 

04 лютого 2014 року на базі Берестівського НВК «ЗОШ І-ІІ ступенів-ДНЗ» відбулось засідання творчої групи вчителів іноземної мови Володимирецького району з теми «Висвітлення соціолінгвістичних і соціокультурних аспектів та принципу ситуативності у вітчизняних та автентичних підручниках». Учасники творчої групи відвідали показовий узагальнюючий урок англійської мови із теми «Спорт» у 6 класі з використанням автентичних матеріалів та вправ з підручників іноземних видавництв, підготовлений Оксаною Кисіль, вчителем англійської мови. Було розглянуто теоретичні питання: «Методика навчання ситуативного мовлення за вітчизняними підручниками та підручниками іноземних видавництв», «Моделювання комунікативних ситуацій на основі матеріалів автентичних та вітчизняних підручників», «Використання Інтернет-ресурсів та лінгвокраїнознавчих матеріалів у навчально-виховному процесі з англійської мови».

 
 
    25 грудня 2013 року на базі Берестівського НВК "ЗОШ І-ІІ ступенів - ДНЗ" відбулося заняття творчої групи учителів української мови та літератури Володимирецького району «Вивчення літератури рідного краю на основі традиційних підходів та інноваційних педагогічних технологій» (кер. О.Городна), яке проведено спільно з майстер-класом учителя В. Герасимчука «Розвиток творчих здібностей учнів на уроках української мови та літератури шляхом застосування інтерактивних технологій». На заняття завітав Іван Сидорчик, наш земляк, уродженець с.Ромейки, нині житель м.Кузнецовська, відомий у краї поет, член спілки письменників України, автор не одного десятка поетичних, прозових та художньо-документальних творів. Учні та вчителі з непідробним інтересом слухали літератора, поставили цілий ряд запитань, відповіді на які засвідчили чітку громадянську позицію автора, глибину його непересічного таланту, непідробну щирість, порядність та людяність.  
         Додатки: Конспект уроку Володимира Герасимчука та 
Пошук
Календар
«  Грудень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Архів записів
Друзі сайту

Освіта 
Рівненщини


Відділ освіти 
та виховання


Методичний портал


Вчителю музики


АРТ-ТЕРАПІЯ